Automatizace a dohled průmysloých techologií

Automatizace a robotizace v denním provozu není sci-fi

SeqG8 Core

Malé velké řešení automatizace a dohledu

SeqG8 Core umožňuje vzdálený monitoring a ovládání. Umí dohledovat různá zařízení od různých výrobců. SeqG8 Core sleduje, přijímá informace, zpracovává je a dohlíží na správnou funkčnost. Modely SeqG8 Core se liší na základě výkonu, komunikačních možností, počtu vstupů a výstupů, ale i velikosti.

SeqG8 Extendery

Více možností pro Vaši automatizaci

Potřebujete více vstupů a výstupů u SeqG8 Core? Extendery nabízejí formou stavebnice více digitálních či analogových vstupů, nebo komunikačních rozhraní RS232, RS485, MODBUS a dalších. Mohou též fungovat samostatně například jako napětové převodníky nebo jako přístupový systém.

SeqG8 Monitoring

Jasný přehled o tom, co se děje, 24/7

SeqG8 Monitoring Vám přináší vždy aktuální informace o Vašich technologiích a budete upozorněni v případě nestandardních stavů. Pro náročné zákazníky vyvíjíme dohledové portály na zákázku, a to včetně analytických modulů či automatických generátorů sestav.

Novinky

Aktualizace TouchWARE Enterprise X2

05.11.2018

Dnes byla vydána nová verze našeho informačního systému TouchWARE Enterprise X2 2018.11.6882. Tato verze upravuje některé postupy při uplatňování dávek pro zdravotní pojišťovny. Více informací se dozvíte na zákaznickém fóru.

Certifikáty EET

13.09.2018

Uprozorňujeme uživatele informačního systému TouchWARE Enterprise X2 na konec platnosti certifikátů EET SSL Finanční správy. Termín výměny byl nově posunut na 10.9.2018. Více informací naleznete na zákaznickém fóru a portálu eTržby.

Datové rozhraní VZP

08.08.2018

TouchWARE Enterprise X2 podporuje nové datové rozhraní VZP 6.2.36.